hovadina hovadina2

Léto, prázdniny a to ostatní...

30. července 2013 v 16:20 | Stefi |  ಗೆ můj zápisník ಗೆ
Tak, abych pořád nepsala jen nějaké nudné drastické příběhy, nebo tady furt nepoučovala o tom, jak máte cvičit svého psa... Smějící se pojďme si trochu popovídat... Takžee... co je nového? Obyčejně říkám že nic, ale kdybych vám to řekla i teď, tak bych pěkně lhala..
Takže zaprvé (vezmu to z toho horšího konce, ať se máte na co těšit dál Mrkající): Všichni kámoši, včetně mé BFF, jsou pryč, takže nemám moc s kým chodit ven (pes se nepočítá S vyplazeným jazykem). A další nevýhodou je vyšší účet za telefon. Smějící seSmějící se
Zadruhé: Včera jsem si při skákání do bazénu udělala něco s kotníkem. Sice to není nic vážnýho, normálně chodím, nemám to nijak zavázaný, to ale ovšem nemění nic na tom, že to bolí. A bolest přece k prázdninám nepatří, nemyslíte?! No ale co už, řekla bych, že můžu být vlastně ráda. Mohlo se mi stát něco horšího...a koňský tábor je ještě pořád přede mnou!!!!!!!
Zatřetí: Znáte ten pocit, když někoho máte rádi (fajn, "máte rádi" je v tomhle případě celkem slabé slovo, ale na vyší kalibr já prostě nemám odvahu Rozpačitý), vídáte se bezmála každý den, a najednou vám ta osůbka na celý prázdniny odjede? Přesně to je teď můj případ. Ale vlastně mi moc nechybí, tak co...-Ne ne ne, co vám to tady kecám za nesmysly...JASNĚ ŽE MI CHYBÍ!!!! Strašně mi chybí! Chcu tě zpátky ___ !!!!!!! (Jméno neprozradím...hm... z osobních důvodů Mrkající)
A za čtvrté...ne, to není nic pozitivního ani veřejně publikovatelného, takže, to si s dovolením nechám pro sebe...
Ale abych vás tady jen neděsila tím, jaký děsný prožívám prázdniny... Smějící se Něco hezkého...Koupila jsem si nové plavky! (No holky, přiznejme si to, kterou z nás by nepotěšil nový ohoz Mrkající). Spodek jednobarevný (křiklavě oranžový), na vršku jsou velké zelené puntíky... :3 Já je prostě žeru! Smějící se
A to je ode mě prozatím vše. Jen vám chci popřát hezké prázdniny, přinejmenším aspoň o něco hezčí, než jsou ty moje. Dobře se bavte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama